MESAJIMIZ

Kuruluşumuzdan bu yana gerek yapmış olduğumuz projelerin çeşitliliği, gerekse yapmış olduğumuz projelerin büyüklüğü göz önünde bulundurulursa, bu kısa süre zarfında gelmiş olduğumuz noktayı, gelecekteki işlerimizin teminatı olarak görmekteyiz. 


ADG Mühendislik şirketinin yakın zamanda hedeflediği, imalat sektöründe de hizmet vererek  almış olduğumuz işleri sadece proje bazında bırakmayıp, anahtar teslimi halinde almak ve işi zamanında, sözleşme şartlarına ve teknik zorunluluklara uygun olarak teslim etmektir. 


Günümüz iş dünyasında sadece işin yapılmasını esas almayıp, hizmet sektörünün de en önemli konularından biri olan müşteri memnuniyetini sağlamak ve  referanslar sayesinde iş hacmimizi ve memnun müşteri portföyümüzü sürekli olarak yükseltmek hedefindeyiz. 

ADG kendini daha yolun başında görmektedir ve katetmek zorunda olunan uzun yolun  farkındadır. Gerek iyi, gerekse kötü her türlü tecrübenin bizi ileriki zamanlarda en doğru ve  hatasız bir hale getireceğine tüm çalışanlarıyla  inanmakta ve bu doğrultuda çalışmaktadır. 

Genel Müdür
ADG Mühendislik Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.